mobile

Zidar Franta

EBC HR Solutions recrutează 2 ZIDARI pentru unul din clienții săi din Franța, o companie specializată în domeniul zidăriei generale și construcțiilor.

Responsabilități

  • Realizarea lucrărilor de construcții și a celor de renovare;
  • Cșptușirea/cofrarea dalelor de beton;
  • Montajul pietrelor si a cărămizilor;
  • Tencuirea fațadelor cu tencuială decorativă;
  • Turnarea șapelor;
  • Realizarea deschiderilor (ferestre, căi de acces, uși);
  • Efectuarea lucrărilor de renovare interioare;
  • Renovarea fațadelor exterioare;
  • Cofrarea scândurilor și plăcilor, fixarea căpriorilor și a stâlpilor de susținere;
  • Tencuirea cu culoare a lucrărilor (ca finisaj).

Cerințe

  • Experiența de minimum 3 ani în domeniul construcțiilor;
  • Permis de conducere categoria B – cerință obligatorie;
  • Limba franceză la nivel conversațional – cerință obligatorie;
  • Rezistență fizică la efort și la muncă la înălțime de maximum 6 metri pe schelă.

Oferte (bonusuri)

  • Salariu fix;
  • Cazare și utilități asigurate;
  • Mașină de serviciu;
  • Asigurare medicală.