fbpx

mobile

Tipograf flexograf - Irlanda

Recrutam 4 Tipografi flexografi pentru unul din clienții noștri, o importanta Tipografie din Dublin

Responsabilități

Recrutam 4 Tipografi flexografi pentru unul din clienții noștri, o importanta Tipografie din Dublin.

Se va lucra la sediul clientului nostru, in Dublin. Se ofera bilete de avion, cazare și plata utilităților.

Responsabilitati:

  • pregateste masina pentru tipar;
  • tipareste și întreține utilajul în condiții optime de funcționare;
  • gestionează materiile prime și materialele necesare pentru tipar.

Cerințe

  • experienta in domeniu minim 1 an;
  • experienta in lucrul cu mașini de imprimat flexografice (etichete);
  • studii medii;
  • aptitudini tehnice;
  • persoana riguroasa, seriosa si organizata;

  • Salariu atractiv – la o medie de 40 de ore pe saptamana, min 1600 EURO;
  • Cazare oferită în apartament cu maxim 2 persoane, camere separate
  • Plata utilitatilor;
  • Asigurare medicala;
  • Bilete avion;