mobile

Taietor Ghilotina

EBC HR Solutions este in căutarea a unui Taietor Ghilotina pentru unul din clientii sai, o companie ce are ca principal obiect de activitate realizarea materialelor culturale de promovare, (carti, albume, agende etc.) prezenta pe piata romaneasca din anul 1930. Compania este o importanta tipografie din Bucuresti.

Responsabilități

  • Sa taie conform dosarului de fabricatie sau indicatiilor sefului de sectie
  • Sa schimbe cutitul la masina cind este cazul
  • Sa unga si sa greseze masina saptaminal
  • Sa controleze inainte sa taie o lucrare daca masina taie bine, (unghi de 90 de grade, sa nu aiba presiune prea mare astfel incat sa se copieze colile sau sa le sparga sau sa le marcheze)
  • Sa elimine colile gresit tiparite, sa le numere si sa anunte seful de sectie de acest eveniment
  • Sa introduca informatiile corecte in timp real in sistemul informatic via-touchscreen

Cerințe

  • Studii medii
  • Experienta minim 3 ani pe ghilotina (masina de taiat cu 1 cutit)
  • Persoana dinamica, responsabila, serioasa, atenta la detalii, dispusa la program de lucru in schimburi

Oferte (bonusuri)

  • Salariu lunar fix;
  • Tichete de masă;
  • Decontare transport;
  • Primă de sarbatori;
  • Ore suplimentare platite conform sporului de 75%, (efectuate de luni pana sambata), 150% (efectuate duminica), 200% (efectuate in zi de sarbatoare legala).