mobile

Specialist Resurse Umane

EBC HR Solutions este in cautarea unui Specialist Resurse Umane pentru unul din clientii sai, un grup internațional de retail cu peste 4000 de magazine in Europa.

Responsabilități

  • Colectarea si centralizarea tuturor informatiilor justificative privind statul de plata (pontaje, concedii medicale, de odihna, modificari de salarii, prime, bonusuri etc.)
  • Efectuarea calcului salarial, intocmirea statului de plata si a centralizatoarelor de impozite si taxe datorate statului
  • Intocmirea si operarea documentelor in Revisal
  • Intocmirea si operarea documentelor pentru angajati (adeverinte, comunicari, adrese, acte aditionale, decizii de incetare, cercetari disciplinare, etc)
  • Intocmirea si gestionarea dosarelor de personal
  • Urmarirea proceselor de medicina muncii si SSM.

Cerințe

  • Minim 3 ani experienta pe un post similar
  • Cunostine solide de legislata muncii
  • Bune cunostinte operare PC
  • Nivel avansat de limba engleza

Oferte (bonusuri)

  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala la o clinica privata
  • Mediu de lucru plăcut
  • Posibilități reale de dezvoltare profesională
  • Instruire constantă