fbpx

mobile

Specialist Recrutare - Franta

Despre client

EBC HR Solutions isi mareste echipa!

Daca vorbesti limba franceza la nivel avansat, esti pasionat/a de Recrutare si iti doresti sa lucrezi in Franta, trimite-ne CV-ul tau !

Pozitia este pentru Bucuresti, timp de 3 luni (formare) cu relocare permanenta ulterioara in Franta (Rennes)

Responsabilități

  • Gestionarea procesului de recrutare pentru posturile alocate (domenii: agro-alimentar, industrie, constructii, tehnic, etc.)
  • Alegerea surselor de recrutare, identificarea si evaluarea candidaților prin interviuri telefonice si face to face;
  • Mentinerea contactului cu Departamentele Comercial, Social, Logistica si Administrativ in vederea finalizarii procesului de recrutare.

Cerințe

  • Limba franceza – nivel conversational, obligatoriu;
  • Experienta in recrutarea de personal pentru strainatate constituie un avantaj;
  • Experienta intr-o agentie de recrutare constituie un avantaj;
  • Excelente abilitati de comunicare scrisa si verbala;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Capacitatea de a derula in paralel mai multe procese de recrutare;
  • Persoana proactiva, adaptabila si orientata spre rezultate.

Oferte (bonusuri)

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare privata de sanatate;
  • Training;
  • Mediu de lucru profesionist.
  • Posibilitatea de a pleca pe o perioada nedeterminata in Franta.