fbpx

mobile

Sofer livrator

Recrutam Sofer livrator pentru o importanta companie de pe piata farmaceuticelor de uz veterinar, cu implicatii in agricultura.

Responsabilități

Responsabilitati principale:

 Livrarea comenzilor și produselor farmaceutice în condiții optime și la timp.

 Respectarea zilnică a programului traseelor de livrare.

 Se ocupa de incarcarea si descarcare de marfa în/din masina.

 Se asigura ca are documentatia necesara pentru a circula pe drumurile din România în mod legal.

 Realizarea optimă și eficientă a targetului de km lunar.

 Încasarea facturilor care sa platesc la livrare.

 Predarea zilnică a sumelor încasate de către departamentul de contabilitate.

 program de lucru: de luni pana vineri, însă nu este un program fix de lucru – în funcție de ruta și de numărul comenzilor pot avea zile în care finalizează programului la 14:00 – 15:00 și atunci pot pleca acasă, însă sunt și zile în care vor termina programul la 18:00 – 19:00

 Zonele de livrare: București, Ilfov, Giurgiu, Teleorman și Argeș

 Punct de lucru: Bucuresti – Giulesti

Cerințe

Cerinte:

Sunt foarte importante următoarele aspecte:

Candidatul ideal sa fi încasat bani de la clienți, sa fi lucrat cu facturi, chitante; sa fie dispus la efort fizic (soferul o sa incarce si o sa descarce marfa din masina).

 Organizat, punctual, perseverent, serios, orientat către nevoile clientului.

 Experiență în domeniul distribuției minim 3 ani.

 Vechime permis auto cat. B minim 3 an.

 Minime cunoștințe tehnice auto.

 Rezistență la efort.

 Capacitate de adaptare în diverse situații.

 Capacitatea de a comunica ușor cu colegii.

Oferte (bonusuri)

Aspecte organizatorice:

 Salariu: 2.200 ron net plus plus bonus din km în valoare de 300 ron net. Garantam 2.500 ron net la final de lunca

 Perioada contractuala: 3 luni cu reale posibilități de prelungire

 Instrumente de lucru: masina și telefon de serviciu

 Masina de serviciu rămâne în fiecare seara la depozit