fbpx

mobile

Sef sectie productie

Căutăm 1 Șef secție producție pentru o companie românească producătoare de preparate si dulciuri raw-vegan, in regim de catering.
Echipa are în jur de 15 persoane. Se gateste in regim de catering, comenzi zilnice.

Program: Duminica-joi – 09:00 – 18:00 (1 ora pauza de masa).

Zona: Șoseaua Oltenitei

Responsabilități

Responsabilitati:

– coordoneaza, îndruma, controlează și răspunde de întreaga activitate din cadrul secției de producție;
– repartizează personalul din subordine pe locuri de munca și schimburi, conform cu necesitățile realizării producției, folosirii optime a capacitatilor de productie;
– urmărește produsele finite din punct de vedere cantitativ și calitativ ;
– răspunde de realizarea produselor finite conform comenzilor primite de la client pentru fiecare schimb ;
– urmărește volumul stocurilor de materiale și sesizează Responsabilul Aprovizionare pentru efectuarea de noi comenzi către furnizori ;
– răspunde de menținerea curățeniei în secții (atat curățenia căilor de acces cât și posturilor de lucru)
– cunoaste, aplica politica managementului in domeniul calității,mediului și sigurantei alimentului, și obiectivele ce decurg din aceasta.

Cerințe

– Studii : Medii/Superioare în domeniul alimentar (obligatoriu)
– Vechime : minim 5 ani intr-o pozitie similara;
– Alte cerinte : corectitudine, seriozitate, calm, receptivitate, cunostinte despre igiena in industria alimentara, capacitate de analiza si sinteza, memorie dezvoltata, judecata rapida, capacitate de deductie logica

Oferte (bonusuri)

– Salariu motivant;
– Masa de pranz se ia împreună cu ceilalți angajați, din partea companiei