fbpx

mobile

Sef Atelier Metalurgic

Recrutam Sef Atelier Metalurgic pentru unul din clientii nostri, o companie franceza, prezenta pe piata internationala de peste 12 ani, specializata in lucrari metalice si feronerie de arta.

Responsabilități

  • Respecta planingul de productie si ofera consultanta tehnica.
  • Coordoneaza si supervizeaza activitatea atelierului de metalurgie
  • Coordoneaza si supervizeaza echipa de lacatusi
  • Supravegheaza respectarea standardelor de produs si participa la implementarea programelor de control al calitatii si al celor de imbunatatire continua
  • Realizeaza raportari periodice si ad-hoc pe aspecte legate de productie, proiecte si personal
  • Verifica intocmirea corecta a documentelor si raportarilor de productie necesare
  • Organizeaza si supervizeaza activitatile personalului din subordine si gestioneaza informatiile referitoare la timpul de lucru

Cerințe

  • Studii universitare tehnice
  • Experienta in coordonare productie -minim 3 ani, cu minim 10 oameni in subordine
    Cunoasterea sistemului de management al calitatii: ISO sau ISO TS
  • Cunostinte operare PC: Word, Excel, Powerpoint, program de urmarire a productiei
  • Limba franceza sau engleza – minim nivel mediu

Oferte (bonusuri)

  • Salariu motivant;
  • Program 8h, fara lucru in ture;
  • Contract pe perioada nedeterminata;
  • Echipamente noi, moderne.