fbpx

mobile

Responsabil logistica si aprovizionare

Recrutam un Responsabil Logistica pentru unul din clienții noștri, un atelier de mancare Raw Vegan

Responsabilități

Rolul acestui post este o mai buna organizare a comenzilor, o relaționare mai buna cu furnizorii de materie prima și eficientizare globală a proceselor ce țin de achiziții și logistică. Responsabilul de logistica va coordona pentru moment o echipa de 5 soferi.

Locația este pe Șoseaua Oltenitei.

Program:

  • luni, miercuri, joi si vineri – 9 – 18
  • marti si joi – 4 – 13 (perioada limitata de timp)
  • sambata, duminica – liber

Responsabilitati:

  • Urmarirea stocurilor de materie prima și crearea de comenzi atunci cand este nevoie;
  • Gestionarea în Excel a comenzilor și a stocurilor;
  • Negocierea prețurilor cu furnizorii companiei;
  • Îmbunătățirea gestiunii și propunerea de soluții care să ducă spre eficientizarea proceselor;
  • Organizarea activității în așa fel incat comenzile sa plece la timp;
  • Gestionarea echipei de soferi (5 soferi, masini mici).

Cerințe

  • Studii tehnice sau în domeniul alimentar;
  • Experiența pe un post similar (achizitii, logistica);
  • Un bun strateg, persoana organizata si autonoma care poate sa delege cu usurinta;
  • Un bun negociator;
  • Cunoștințe avansate de Excel;
  • Cunoașterea unui program de gestiune este un avantaj;

Oferte (bonusuri)

  • Salariu atractiv;
  • Posibilitatea de creștere;
  • Lucrul într-un mediu plăcut, prietenos.