mobile

Reglor Masina Injectie mase plastice Franta

EBC angajeaza 2 Reglori Masina Injectie mase plastice pentru unul din clientii sai din Franta, un important producator din industria maselor plastice.

Responsabilități

  • Montarea si demontarea matritelor;
  • Efectuarea schimbului de matrite respectand planificarea primita;
  • Completarea documentelor necesare productiei;
  • Intretinerea utilajelor si a matritelor;
  • Se lucreaza pe masini cu limbaj Cyclades.

Cerințe

  • Experienta de minimum 3 ani pe un post similar;
  • Cunostinte generale de mecanica si de citire plan;
  • Limba franceza la nivel conversational – reprezinta un avantaj;
  • Permis de conducere – reprezinta un avantaj.

Oferte (bonusuri)

  • Salariu motivant;
  • Masină de serviciu;
  • Posibilitatea unei colaborări pe termen lung;
  • Asistentă de-a lungul intregii misiuni pe teritoriul Frantei.