fbpx

mobile

Operator productie publicitara

Vrei sa lucrezi in industria publicitara si nu ai experienta?
Angajam colator publicitar!

Responsabilități

Ce vei invata sa faci?

  • Sa prelucrezi si sa aplici materialele autocolante pe diverse suporturi, masini, vitrine, panouri, textile etc. (decupezi grafica, decolezi surplusul de folie si aplici folia de transfer)
  • Sa oferi detalii si informatii clientilor despre materialele folosite si sa ii consiliezi pentru a alege cea mai buna varianta de realizare a lucrarilor.
  • Te deplasezi la sediul clientilor pentru masuratori si pentru informatii despre caracteristicile tehnice ale lucrarilor sau chiar sa montezi lucrarile executate.

Cerințe

Ce vrem sa ai:

  • Permis cat. B;
  • Studii medii;
  • Dinamic si implicat;
  • Orientat catre a intelege nevoile clientilor si a-i ajuta pentru a primi ceea ce isi doresc;
  • Indemanare practica.

Oferte (bonusuri)

Ce-ti oferim:

  • Vei beneficia de un training in aplicarea foliilor dar si pe produse dedicate acestei industrii;
  • Salariu competitiv raportat la nivelul de experienta, cunostinte si aptitudini;
  • Bonuri de masa;
  • Decontarea transportului;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Echipa tanara si dinamica.