mobile

Operator Imbuteliere salariu fix + beneficii

EBC HR Solutions este în căutarea unui operator imbuteliere pentru unul din clientii sai, o companie multinationala canadiana, prezenta pe piata romaneasca din anul 1994, reprezentatand unul dintre cele mai puternice si recunoscute branduri de bunuri de larg consum.

Responsabilități

  • Supravegherea si mentinerea in buna functionare a utilajelor
  • Schimbrea pieselor de format si programul in cazul trecerii de la un brand la altul.
  • Responsabil pentru obtinerea produsului finit in conditiile de calitate cerute.
  • Obligat sa corecteze sau sa opreasca procesul daca intervin neregularitati sau daca intervin probleme mecanice sau electrice.
  • Inregistreaza datele de calitate si proces.
  • Procedeaza la efectuarea fiselor de predare – primire materiale packaging.

Cerințe

  • Minim studii medii 10 clase
  • Cunostinte in operarea si intretinerea echipametelor industriale – Avantaj
  • Inițiativă si orientare spre rezultate
  • Se lucreaza in ture prin rotatie la 2 zile a cate 3 schimburi: 07 :30 – 15 :00 ; 15 :00 – 23 :00 ; 23 :00 – 07 :00.

Oferte (bonusuri)

  • Oportunitatea promovării;
  • Siguranța unui parteneriat pe termen lung;
  • Lucru într-o echipă profesionistă;
  • Asigurare medicala la clinica privat;
  • Salariu + tichete de masa;
  • Bonusuri lunare în funcție de activitatea desfășurată;
  • Bonusuri in functie de performanta;
  • Produse;
  • Prime de sarbatori;
  • De Craciun se ofera al 13-lea salariu.