fbpx

mobile

Operator electrician (lucru in ture)

Recrutam pentru unul din clienții noștri, un mare producător de gaze naturale 1 Operator electrician pentru Calarasi.

Responsabilități

Responsabilitati:

1. Urmărește procesul tehnologic de fabricație ;
2. Asigura controlul stării tehnice a instalatiilor, utilajelor și mașinilor și respectă normele de
exploatare;
3. Urmărește funcționarea permanentă și corectă a sistemelor și dispozitivelor de protectie, a
aparaturii de masura si control
4. Asigura intervenții în stațiile electrice de medie si joasa tensiune;

Cerințe

1. Studii medii/ superioare, profil tehnic (Electrician, Electrician-automatist, Electromecanic
2. Cunoștințe tehnice solide
3. Abilități de lucru cu PC ;
4. Cunoștințe de bază de lb. engleza;
5. Capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa;
6. Alte cerinţe: responsabilitate, echilibru şi stăpânire de sine, corectitudine, preocupare pentru
perfecţionarea pregătirii profesionale
7. Deprinderi: analiză şi atenţie la detalii, îndemânare, precizie, rigurozitate, folosirea terminologiei de
specialitate, imaginatie tehnica, putere de concentrare

Oferte (bonusuri)

● Salariu motivant;
● Bonuri de masa (15 lei/zi);
● Diurna in cazul deplasarilor;
● Asigurare de viata;
● Abonament medical;
● Prime de Paste, Craciun + vacanta.