fbpx

mobile

Operator Decupat Material - Tipografie

Recrutam Operator Decupat Material pentru o tipografie din Bucuresti, sector 4, in apropierea statiei de metrou Dimitrie Leonida.

Programul de lucru este de 8 ore, in 3 schimburi (6:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30-6:30).

Responsabilități

  • Lucrează ca maşinist pe următoarele utilaje : decupat material, decupat mucava, alte masini simple din atelierul Personalizari
  • Confecţionează machete si mostre conform indicaţiilor şefului de atelier
  • Sa verifice si sa respecte indicaţiile tehnice din Dosarul de fabricaţie si pe cele ale şefului de atelier
  • Fiecare palet trebuie atent numărat si i se atribuie un bilet de palet ce va conţine cantitatea, numarul de comanda si detalii tehnice conforme cu indicaţiile şefului de atelier sau cu dosarele de fabricaţie
  • Sa introducă informaţiile corecte in timp real in sistemul informatic via-touchscreen: număr de comanda, cod operaţie, timpi de potrivit si tiraj, cantitatea produsa si alte opriri ale utilajului

Cerințe

  • Cunostinte si competente in domeniu
  • Experienta cel putin 1 an in domeniu

Oferte (bonusuri)

  • Prima de sarbatori + Tichete cadou pentru copil
  • Decont transport
  • Tichete de masa
  • Orele suplimentare se platesc cu 75% in tmpul saptamanii, iar in weeknd sunt platite cu 150%;