mobile

Muncitor Productie Mobilier

EBC HR Solutions este în cautarea unor Muncitori Productie Mobilier pentru unul dintre clientii sai, o companie producatoare de mobilier pentru birouri, mobilier importat din Germania, utilizat pentru a oferi partenerilor game variate de produs, la preturi extrem de accesibile.

Locatie: Tunari, Jud. Ilfov

Responsabilități

  • Manipulare Placi PAL, PFL, MDF
  • Efectuarea proceselor tehnice de debitare, Cantuire, Gaurire (Se va efectua pregatire specialializata pentru aceste procese)
  • Finisare, Asamblare mobilier
  • Intretinere scule si utilaje din dotare
  • Indeplinire sarcini in intervalul de timp impus

Cerințe

  • Minim 10 clase
  • Experienta intr-un domeniu tehnic, de precizie
  • Experienta lucrul cu masini de dimensiuni mici si medii
  • Cunostinte desen thnic si capacitatea de a intelege proiectele de executie – reprezinta avantaj
  • Experienta in domeniul productiei de mobilier – reprezinta avantaj
  • Cunostinte Operare CNC (HOMAG) – reprezinta avantaj
  • Cunostinte debitare (HOMAG) SI Cantuire (HOMAG) – reprezinta avantaj

Oferte (bonusuri)

  • Salariu fix + Tichete de masa
  • Se asigura transport