Mecanic intretinere si reparatii utilaje fabrica productie - mentenanta

Descriere EBC HR Solutions este in cautarea unui Mecanic intretinere si reparatii utilaje pentru unul din clientii sai, o companie internationala, cu peste 70 de ani de experienta pe piata producatoare de cafea.

Responsabilități

  • Este responsabil de activitatile de reparatii si intretinere a echipamentelor si utilajelor din sectia de productie;
  • Se asigura de continuitatea fluxului de productie;
  • Verifica parametrii de functionare a utilajelor si consemneaza datele si concluziile in jurnalul de exploatare.

Cerințe

  • Ideal experienta de minim 3 ani intr-un departament tehnic (procese de fabricatie);
  • Studii medii (specializari: mecanic intretinere utilaje, tehnician electromecanic);
  • Experienta de lucru cu instrumentele Lean reprezinta un avantaj (ex. 5S, SMED, TPM);
  • Disponibilitate lucru in ture astfel: 06:30-14:30 si 14:30-22:30.

Oferte (bonusuri)

  • Salariu Fix;
  • Masa asigurata la cantina companiei/bonuri de masa;
  • Transport asigurat din punctele de plecare stabilite.
  • Bonus de 10% din salariul brut in functie de performante – acest bonus este incasat la 3 luni