fbpx

mobile

Masinist Folio - Tipografie

Recrutam Masinist Folio pentru o tipografie din Bucuresti, sector 4, in apropierea statiei de metrou Dimitrie Leonida.

Programul de lucru este de 8 ore, in 3 schimburi.

Responsabilități

  • Executa operatii manuale corespunzatoare specificului atelierului si cele pe masinile simple conform cu indicatiile sefului de sectie si a sefilor de tura
  • Verifica si respecta indicatiile tehnice din Dosarul de fabricatie (culoare si cod material,tip agenda, folio, ata, coltare, folie de ambalat, elastic, cantitate, operatii, coduri, etc. ) si pe cele ale sefului de sectie
  • Fiecare palet trebuie atent numarat si i se atribuie un bilet de palet ce va contine cantitatea ,numarul de comanda si detalii tehnice conforme cu indicatiile sefului de sectie sau cu dosarele de fabricatie ,cand este cazul ,de catre masinistul ( operatorul ) care le executa ;
  • Bonul de palet precedent operatiei ce se executa se pastreaza si se preda sefului de atelier,cu obligativitatea anuntarii acestuia in cazul in care acesta nu corespunde cantitativ inaintea intrarii in productie

Cerințe

  • Cunostinte si competente in domeniu
  • Experienta cel putin 1 an in domeniu

Oferte (bonusuri)

  • Prima de sarbatori + Tichete cadou pentru copil
  • Decont transport
  • Tichete de masa
  • Orele suplimentare se platesc cu 75% in tmpul saptamanii, iar in weeknd sunt platite cu 150%;