fbpx

mobile

Manipulant marfuri depozit

O companie formata din specialisti in domeniul cafelei si a aparaturii de prepare a cafelei, ce si-a propus sa dezvolte cel mai complex magazin online dedicat acestei arii, ingloband oferta celor mai importante nume din industrie.

Responsabilități

Cautam un manipulant marfa ager, puternic si descurcaret, care va lucra pentru o firma in domeniul espressoarelor si al cafelei. Se fac colete in functie de cereri, citind facturile (aproximativ 6 kg per colet). Vei lucra in ritm rapid, alert, dar cu o echipa de oameni foarte faini, cu care in weekend poti iesi la o discutie si un gratar. Apropo, pentru ca weekendul il ai doar pentru tine si cei dragi (L-V 09:00-17:00) .

Locatia este zona Antiaeriana.

Cerințe

-compune coletele conform specificatiilor de cantitate si marime

-continutul coletului si cantitatea sunt verificate cu factura

-realizeaza operatiunile de incarcare/descarcare a coletelor

-oferim 2000 lei plus bonuri de masa, acesta fiind un punct de start

-prime de volum

-program de lucru foarte convenabil