mobile

Manipulant marfuri depozit

EBC HR Solutions este in cautarea unui Manipulant marfuri pentru o tipografie din Bucuresti.

Responsabilități

  • Asigura manipularea corecta in cadrul sectiei a materiilor prime, materialelor, semifabricatelor si a produselor finite;
  • Aseaza marfa in rafturi in conformitate cu indicatiile date de catre superiorul direct;
  • Pregateste produsele finite pentru livrare catre clienti in conformitate cu comanda (viza de livrare) inmanata de catre superior;
  • Asigura incarcarea produselor finite in mijloacele de transport ale clientilor/camioane pentru operatiunea de export;
  • Asigura descarcarea materiilor prime din camioanele / mijloacele de transport ale furnizorilor.

Cerințe

  • Disponibilitate pentru programul de lucru: 8:00 -16:00

Oferte (bonusuri)

  • Contractul pe durata nedeterminata
  • Tichete de masa in valoare de 200 lei/luna
  • Decont abonament transport in valoare de 120 ron/luna,
  • Prime de sarbatori
  • Ore suplimetare platite cu spor de 75%, daca sunt efectuate de luni pana sambata si cu 150% daca sunt efectuate duminica.
  • Daca se lucreaza in timpul noptii se plateste sporul de noapte de 25%