mobile

Key Account Manager

EBC HR Solutions este în căutarea unui Key Account Manager pentru o companie internațională, prezenta de peste 40 de ani pe piata, oferind soluții simple și intuitive pentru monitorizarea flotelor auto.

Responsabilități

  • Prospectează permanent piaţa pentru identificarea de noi clienţi
  • Contactarea potentialilor clienti, promovarea solutiilor si a serviciilor companiei
  • Sustinerea ofertei, negocierea conditiilor contractuale, vanzarea solutiilor companiei
  • Crearea şi menţinerea unei imagini favorabile a companiei in faţa clienţilor
  • Stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii / inendtificare noi oportunitati de crestere a acestora
  • Realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice
  • Urmarirea indeplinirii sarcinilor contractuale/ incasari
  • Intocmirea rapoartelor saptamanale de activitate, utilizare/actualizare CRM conform cerintelor interne
  • Analiza competitie/ analiza piata

Cerințe

  • Studii superioare, domeniul tehnic de preferinta
  • Experienta in domeniu similar minim 3 ani
  • Cunostine de Lb. Engleza nivel mediu – avansat,
  • Bune cunostinte de operare PC
  • Bune abilitati de comunicare

Oferte (bonusuri)

  • Salariu fix;
  • Bonusuri atragatoare;
  • Mediu de lucru placut;
  • Asigurare medicala privata.