mobile

Instalator-Montator Franta

EBC Interim angajează 4 INSTALATORI – MONTATORI sisteme de incălzire si instalatii sanitare, pentru unul din clientii săi din Franta.

Responsabilități

  • Execută lucrări de montaj de instalatii de incalzire conform planurilor de executie;
  • Realizarea retelelor de incalzire in otel si cupru;
  • Realizarea si fixarea in tavan fals a suporturilor pentru retelele de incalzire;
  • Asigură respectarea termenelor si a obiectivelor stabilite;
  • Ia in primire si verifică materialele atunci cand acestea ajung pe santier;
  • Întocmește procesele verbale de montaj.

Cerințe

  • Minimum 3 ani experienta ca instalator sanitar, termic, instalare centrale termice;
  • Cunostinte de sudura autogen in otel si cupru;
  • Cunostinte citirea planurilor;
  • Cunoașterea limbii franceze la nivel conversational – reprezintă un avantaj;
  • Permis categoria B – reprezintă un avantaj.

Oferte (bonusuri)

  • Salariu motivant;
  • Masină de serviciu;
  • Posibilitatea unei colaborări pe termen lung;
  • Asistentă de-a lungul intregii misiuni pe teritoriul Frantei.