mobile

Instalator incalzire centrala si gaze

EBC HR Solutions este in căutarea a unui Instalator incalzire centrala si gaze pentru unul din clientii sai. Compania este o importanta tipografie din Bucuresti.

Responsabilități

  • Mentinerea in functiune a parcului de masini, a echipamentelor, a instalatiilor, a cladirii si a spatiilor verzi din jurul cladirii, respectarea procedurilor interne ale companiei si regulamentul de ordine interioara;
  • Supravegherea centralei termice (temperaturi si presiuni);
  • supravegherea instalatiilor de tratare aer;
  • Supravegherea instalatiilor sanitare;
  • Supravegherea instalatiilor de incendiu si verificarea lor periodica;
  • Repararea accidentala a instalatiilor de tratare aer, sanitare si de incendiu;
  • Asigurarea curateniei in spatii tehnice;

Cerințe

  • Studii medii
  • Calificare de instalator
  • Experienta de minim 3 ani
  • Persoana dinamica, responsabila, serioasa, atenta la detalii, dispusa la program de lucru in schimburi

Oferte (bonusuri)

  • Salariu lunar fix;
  • Tichete de masă;
  • Decontare transport;
  • Primă de sarbatori;
  • Ore suplimentare platite cu spor de 200%.