mobile

Inginer Proiectant Instalatii Electrice

EBC HR Solutions recruteaza un Inginer Proiectant Instalatii Electrice pentru o societate dinamica, ce se ocupa cu elaborarea proiectelor, consultanta tehnica, proiectare si executie instalatii termice, de climatizare si de ventilare, instalatii sanitare, instalatii electrice pentru beneficiari.

Responsabilități

Responsabilitati:

– Intocmeste si coordoneaza proiecte de instalatii electrice;
– Se încadrează în termenele prevăzute şi în conformitate cu nivelul de calitate cerut;
– Propune şi implementează soluţii tehnico-economice de reducere a bugetului alocat;
– Pregăteşte extrasele de cantităti conform cu proiectul şi bugetul aprobat în vederea comenzilor de material;
– Avizează intern şi la beneficiar documentaţia elaborată;
– Verifică respectarea proiectului de către executant în virtutea legislaţiei în vigoare;

Cerințe

– Studii superioare tehnice

– Experienta de 3-5 ani in proiectarea instalatiilor electrice (Constructii civile)

– Bune cunostinte desen tehnic (Autocad, Ecodial, Dialux)
– Permis auto – categoria B
– Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
– Rigurozitate si atentia la detalii;
– Initiativa in actiuni;

Oferte (bonusuri)

– Pachet salarial foarte atractiv,
– Program flexibil
– Posibilitati reale de dezvoltare alaturi de o echipa tanara si profesionista.