mobile

Inginer instalatii HVAC

EBC HR Solutions recruteaza un Inginer Proiectant Instalatii HVAC pentru o societate dinamica, ce se ocupa cu elaborarea proiectelor, consultanta tehnica, proiectare si executie instalatii termice, de climatizare si de ventilare, instalatii sanitare, instalatii electrice pentru beneficiari.

Responsabilități

– sa realizeze proiecte complete de instalatii HVAC si de evacuare a fumului si gazelor fierbinti la fazele DTAC si PTh+DE
– sa calculeze necesarul de caldura si de frig
– sa intocmeasca liste de cantitati
– sa intocmeasca fise tehnice de echipamente
– cunostinte de MAGICAD reprezinta un avantaj major

Cerințe

– Studii superioare tehnice

– Experienta de 1-2 ani in proiectarea instalatiilor HVAC

– Bune cunostinte desen tehnic (Autocad)
– Permis auto – categoria B
– Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
– Rigurozitate si atentia la detalii;
– Initiativa in actiuni;

Oferte (bonusuri)

– Pachet salarial foarte atractiv,
– Program flexibil
– Posibilitati reale de dezvoltare alaturi de o echipa tanara si profesionista.