fbpx

mobile

Gestionar

Recrutam pentru o firma distribuitoare de produse veterinare cu un portofoliul ce insumeaza mai mult de 2000 produse de uz zooveterinar.

Responsabilități

-Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor.

-Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ.

– Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.
-Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei.
-Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor.
-Respecta organizarea spatiilor de depozitare.
-Participa la activitatea de inventar derulata de companie.
-Se implica activ in coordonarea activitatii echipei din cadrul depozitului.

Cerințe

-Buna cunoastere a pachetului MS Office
-Atentie deosebita la detalii
-Capacitate de organizare si planificare

Oferte (bonusuri)

-Salariu: 2.700 RON net plus bonuri de masa
-Perioada contractuala: nedeterminata cu perioada de proba (90 zile calendaristice)
-Punct de lucru: Bucuresti – Calea Giulesti