mobile

Gestionar distributie textile

Recrutam un Gestionar Depozit pentru o companie cunoscuta pentru importul si distributia de material textil.

Locatie Bucuresti – Sector 3.

Responsabilități

  • Organizarea activitatii depozitului de materiale textile si a personalului din subordine;
  • Receptionarea fizica si organizarea tuturor marfurilor sosite in depozit (receptie dupa packing list); constatare minusuri sau plusuri;
  • Calcularea si facturarea tuturor comenzilor primite zilnic;
  • Verificarea fizica a tuturor comenzilor care pleaca din depozit (livrarile zilnice);
  • Mentine legatura cu agentii de vanzari si clientii care vin la depozit;

Cerințe

  • Experienta anterioara pe postul de gestionar minim 3 ani
  • Minim studii medii finalizate
  • Posesor permis de conducere

Oferte (bonusuri)

  • Mediu de lucru placut, profesionist
  • Posibilitatea de a demonstra calitatile dobandite intr-un post de conducere si de a promova
  • Pachet salarial atractiv (salariu+bonuri de masa)