mobile

Customer Service Specialist vorbitor Lb. Franceza

EBC recruteaza Customer Service Specialist vorbitor de Lb. Franceza si Lb. Engeza pentru unul din clientii sai, lider de piata in domeniul software pentru industria medicala si farmaceutica din Romania.

Responsabilități

  • Asistenta pentru clienti din domeniul medical/farmaceutic, in special telefonic
  • Suportul pentru profesionistii din domeniul medical si gestionarea incidentelor
  • Analizarea, clasificarea tichetului si urmarirea lui pana la inchidere

Cerințe

  • Cunostinte avansate de Lb. Franceza si Lb. Engleza
  • Experienta in domeniu similar – reprezinta avantaj
  • Persoana motivata cu dorinta de invatare si dezvoltare personala/ profesionala.

Oferte (bonusuri)

  •  Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala la o clinica privata;
  • Bonusuri de performanta;
  • Contract pe perioada nedeterminata direct cu compania angajatoare;
  • Mediu de lucru placut.