fbpx

mobile

Coordonator livrari/Dispecer

EBC HR Solutions este in cautarea unui Coordonator livrari/Dispecer pentru unul dintre clientii sai, o cunoscuta companie pe piata de distributie a materialelor publicitare premium.

Responsabilități

  • Coordoneaza, planifica si supervizeaza operatiunile de transport si livrare a produselor companiei catre clienti;
  • Asigura intocmirea si gestionarea tuturor documentelor aferente transportului si livrarii produselor;
  • Elaboreaza si implementeaza solutii si modalitati de eficientizare a activitatii de transport si livrare; Coordoneaza si supervizeaza echipa din cadrul serviciului Livrare.

Cerințe

  • Studii medii finalizate;
  • Permis de conducere;
  • Cunostinte operare MS Office (Word, Excell, Outlook);
  • Capacitate de planificare, organizare si coordonare;

  • Pachet salarial avantajos (salariu fix, bonuri de masa, decontare transport in comun);
  • Accesul la traininguri de specialitate;
  • Posibilitatea de a lucra alaturi de o echipa tanara si dinamica;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala.