mobile

Colator Publicitar

EBC HR Solutions este in cautarea unui Colator Publicitar pentru unul dintre clientii sai, o cunoscuta companie pe piata de distributie a materialelor publicitare premium.

Responsabilități

  • Prelucreaza si aplica autocolante pe diverse suporturi cum ar fi: textile, masini, vitrine, panouri, etc.
  • Executa procesari si machetari in programe de grafica: CorelDraw, programe de cutter, de printare
  • Preia comenzi, calculeaza preturi, prelucreaza grafic, pregateste detaliile tehnice si documentele necesare efectuarii lucrarilor;
  • Se deplaseaza la sediul clientilor pentru masuratori si pentru informatii despre caracteristicile tehnice ale lucrarilor si amplasarea locatiilor sau pentru montarea lucrarilor executate.

Cerințe

– Absolvent studii medii (diploma bacalaureat);
– Permis de conducere categoria B, cu o experienta de minim 1 an de condus frecvent – obligatoriu;
– Cunostinte de operare in programe de grafica: Corel Draw, Adobe Photoshop;

  • Oferim salariu fix + bonusuri în funcție de activitatea desfășurată
  • Oportunitati de crestere si dezvoltare profesionala