fbpx

mobile

Asistent administrativ

Recrutam pentru unul din clienții noștri, o companie de telecomunicatii, operator de servicii alternative, prezent in 8 tari din Europa si nu numai, 1 Asistent administrativ junior.

Responsabilități

Responsabilitati:

  • Administrarea documentelor și organizarea lor;
  • Receptionarea, arhivarea si expedierea corespondenței;
  • Menținerea centralizatorului clienți/furnizori;
  • Filtrarea si distribuirea e-mail-urilor;
  • Menținerea necesarului de consumabile (birotica si protocol);
  • Asistenta celorlalte departamente;
  • Organizarea deplasărilor pentru celelalte departamente;
  • Administrarea și rezolvarea plangerilor venite din departamentele companiei;
  • Întâmpinarea vizitatorilor.

Cerințe

Cerinte:

  • Cunoștințe PC pachetul Office (Excel, Word);
  • Cunoștințe limba engleza;
  • Seriozitate;
  • Dorinta de dezvoltare a carierei;
  • Abilități de comunicare si organizare;
  • Atentie la detalii;
  • Studii superioare;
  • Carnet de conducere.

  • Vei face parte dintr-o echipa tanara si energica si vei lucra intr-un mediu plăcut și relaxant.
  • Deoarece ne pasa de angajații noștri organizăm activități lunare unde garantăm că vei face lucruri distractive;
  • Program de lucru flexibil;
  • Oferim decontul transportului;
  • Sanatatea ta este importantă pentru noi și de accea iti oferim asigurare medicala;
  • Pachet salarial atractiv corespunzător performanțelor profesionale;
  • Bonus: Vinerea vei avea program scurt de lucru.