mobile

Analist Servicii Client

EBC HR Solutions este in căutarea unui Analist Servicii Client pentru unul din clientii sai, o importanta companie din Bucuresti cu sediul in apropierea statiei de metrou Pipera.

Responsabilități

  • Procesarea documentelor financiare primite de la furnizori sau angajati ai clientului in sistem, conform procedurilor in vigoare;
  • Verificarea datelor si detaliilor furnizorului in sistem;
  • Control proactiv pentru a preintampina eventualele erori;
  • Mentine relatia cu clientul, intelege nevoile clientului si gaseste solutii in concordanta cu obiectivele stabilite;
  • Urmareste solutionarea solicitarilor clientului in perioda de timp agreata;
  • Furnizează informații cu privire la statusul facturilor, informații de contact relevante (fax, telefon);
  • Parcurgerea si intelegerea procedurilor, contribuind la dezvoltarea/îmbunatatirea procedurilor de operare, escalarea tuturor problemelor nerezolvate/neclare managerului echipei;

Cerințe

  • Cunoasterea limbii Germane la nivel avansat (scris si vorbit)
  • Cunoasterea limbii Engleze la nivel avansat (scris si vorbit)
  • Experienta similara de minim 6 luni – reprezinta avantaj
  • Bune cunostinte a pachetului MS Office

Oferte (bonusuri)

  • Salariu motivant
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala la o clinica privata
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Se asigura training