mobile

Analist payroll junior - limba franceza

Recrutam 2 analisti payroll juniori pentru clientul nostru, companie franceza specializata in domeniul consultantei HR si payroll.

Pozitia este full time – 8h/zi
Biroul este pozitionat ultra-central, intre Piata Romana si Universitate

Responsabilități

Dupa formarea de care vei beneficia in cadrul companiei, vei avea urmatoarele misiuni:

– Gestionarea relatiei cu portofoliul tau de clienti din Franta;
– Gestiunea administrativa a personalului (absente, concedii etc) pentru acesti clienti;
– Procesarea salariilor si a controbutiilor datorate;
– Controlul si procesarea declaratiilor obligatorii;
– Respectarea termenelor limita pentru toti clientii din portofoliu

Cerințe

Ce ne dorim sa ai:

– Franceza la un nivel foarte bun, minim B2 – scris si vorbit;
– Dorinta de a invata si de a te perfectiona intr-un domeniu nou;
– Usurinta de a te adapta intr-un mediu multi-cultural;
– Daca ai studii economice sau formare juridica, este un mare plus.

Oferte (bonusuri)

– Training complet;
– Salariu atractiv;
– Tichete de masa;
– Asigurare medicala privata – Medicover