fbpx

mobile

Analist Client cu limba Germana

Recrutam pentru unul dintre clientii nostri, un formator de piata cu o gama completa de produse si servicii de protectie si planificare financiara, pe toate segmentele de asigurari.

Responsabilități

-Postul presupune 20% din timp activitati de back-office : analiza politelor de calatorie, deschidere dosare dauna, introducerea datelor in sistem, iar restul de 80% din timp, se discuta telefonic cu clientul care intampina in timp real probleme cu polita de calatorie, pana la rezolvarea de la A la Z a situatiei.

-Program de lucru: L-V 9-18/10-19/11-20 si cate o sambata lucrata prin rotatie (doar 6 ore, platite 200%). Timpul de lucru suplimentar e compensat ulterior cu timp liber conform legii.

Cerințe

Obligatoriu: nivel C1 de limba germana

Nu cerem experienta in domeniu, insa ar fi ideal ca profilul tau uman sa indeplineasca urmatoarele caracteristici:

-perseverenta
-rabdare
-orientare catre client si solutii
-flexibilitate pentru a gasi alternative

Oferte (bonusuri)

-Salariu fix 4500-5000 lei net
-8-10% bonus KPI
-Tichete de masa
-Tichete de vacanta (100 lei/luna)
-7Card – card pentru reduceri
-Decontul transportului
-Prima de Craciun, Paste
-Abonament medical la clinica privata