mobile

Ajutor Masinist Offset

EBC HR Solutions este in cautarea a unui Ajutor Masinist Offset pentru unul din clientii sai, o companie ce are ca principal obiect de activitate realizarea materialelor culturale de promovare, (carti, albume, agende etc.) prezenta pe piata romaneasca din anul 1930. Compania este o importanta tipografie din Bucuresti.

Responsabilități

  • Alimentarea cu cerneala si hartie (faormat 70×100) a masinii
  • Perforarea si introducerea placilor in masina
  • Intercalarea colilor de potrivit
  • Spalarea cauciucului cand este cazul
  • Sa urmareasca impreuna cu masinistul tiparul
  • Sa faca aprovizionarea la masina cu cerneala si material
  • Sa spele placile sa le protejeze cu guma si sa le depoziteze in BOX PALET si in depozit

Cerințe

  • Cunostinte si competente in domeniu
  • Experienta minim 5 ani pe masina tipar 4 culori

Oferte (bonusuri)

  • Salariu lunar fix;
  • Tichete de masă;
  • Decontare abonament transport;
  • Primă de vacanță;
  • Primă de sarbatori;
  • Orele suplimentare se platesc cu 200% in tmpul saptamanii, iar in weeknd sunt platite cu 300%;
  • Se acorda bonus anual