fbpx

mobile

Ajutor Masinist Kolbus BF570

Recrutam Ajutor Masinist Kolbus BF570 pentru o tipografie din Bucuresti, sector 4, in apropierea statiei de metrou Dimitrie Leonida.

Programul de lucru este de 8 ore, in 3 schimburi (6:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30-6:30).

Responsabilități

  • Sa respecte toate indicaţiile din dosarul de fabricaţie si cele transmise de şeful de secţie: cotor drep-rotund, capital, tres, culoare material, fete se, tiraj, ambalat la unitate sau   pachet
  • In timpul tirajului sa urmărească: forzatul   fata-spate   sa fie bine lipit, fara cute sau bule de aracet, canturile sa fie egale, tresul, capitalul sa fie lipit corespun-zator
  • Reglajul filetului sa fie corespunzător si sa lucreze cu toate opţiunile maşinii ca acesta sa nu revină

Cerințe

Profil:  persoana dinamica, responsabila, serioasa, atenta la detalii, dispusa la program de lucru in schimburi

  • Studii medii,
  • Experienta in domeniu cel putin 3 ani

Oferte (bonusuri)

  • Prima de sarbatori + Tichete cadou pentru copil
  • Decont transport
  • Tichete de masa
  • Orele suplimentare se platesc cu 75% in tmpul saptamanii, iar in weeknd sunt platite cu 150%;