mobile

Ajutor Masinist Binder

EBC HR Solutions este in cautarea unui Ajutor Masinist Binder pentru o cunoscuta tipografie din Bucuresti.

Programul de lucru este 8h/zi, 3 schimburi (6:30-14:30; 14:30-22:30; 22:30-6:30).

Responsabilități

  • Executa operaţii manuale corespunzătoare specificului atelierului si cele pe maşinile simple (perforat -EPX 700; coltare -IML; taiat si inchis spira -BBl; ambalat mecanic si automat (AMB si BK2 ); inchis spira manual -CM 70; aplicat adeziv -992JC; indoit margini mecanic -600 RC; stanţat -MACMA; alimentare maşina de adunat si capsat; alimentare maşina perforat, tăiat si inchis spira automat ;etc.)
  • Sa verifice si sa respecte indicaţiile tehnice din dosarul de fabricaţie (culoare si cod material, tip agenda, folio, ata, coltare, folie de ambalat,elastic,cantitate,operatii,coduri,etc.) si pe cele ale şefului de atelier
  • Sa verifice permanent corectitudinea si calitatea producţiei pe timpul desfăşurării ei la maşinile pe care lucrează ca operator
  • Sa verifice si sa anunţe şeful de atelier in momentul in care observa ca produsul este necorespunzator cantitativ si calitativ, chiar daca nu este cel răspunzător de starea necorespunzatoare a acestuia

Cerințe

  • Studii medii,
  • Experienta in domeniu cel putin 1 an
  • Persoana dinamica, responsabila, serioasa, dispusa la program de lucru in schimburi

Oferte (bonusuri)

  • Contractul pe durata nedeterminata
  • Tichete de masa in valoare de 200 lei/luna
  • Decont abonament transport in valoare de 120 ron/luna,
  • Prime de sarbatori
  • Ore suplimetare platite cu spor de 75%, daca sunt efectuate de luni pana sambata si cu 150% daca sunt efectuate duminica. Daca se lucreaza in timpul noptii se plateste sporul de noapte de 25%.