fbpx

mobile

Ajutor Gestionar

Recrutam Ajutor Gestionar pentru o companie prezenta pe piata de distributie a materialelor publicitare premium.

Responsabilități

  • Manipularea materialelor in cadrul depozitului;
  • Participarea la incarcarea si descarcarea marfurilor in / din masinile de transport;
  • Prelucrarea materialelor conform specificatiilor primite folosind mijloacele de lucru din dotare;
  • Eliberarea materialele din depozit in conformitate cu comenzile si documentele de iesire a marfurilor din gestiune.

Cerințe

  • Studii medii
  • Seriozitate
  • Rezistenta la efort

Oferte (bonusuri)

  • Oferim salariu fix cuprin intre 1800 – 2200 ron net
  • Decontarea transportului in comun;
  • Tichete de masa;
  • Posibilitatea de a urma cursuri si programe de instruire / obtinere autorizatii, atat interne cat si externe companiei;
  • Echipa unita, primitoare si dinamica.