fbpx

mobile

Ajutor bucatar - bucatarie raw-vegan

Căutăm Ajutori Bucatari pentru o companie românească producătoare de preparate si dulciuri raw-vegan, in regim de catering.
Program: Luni-vineri – 12:00 – 21:00 (30 min pauza de masa).

Zona: Șoseaua Oltenitei

Responsabilități

– Pregatirea preparatelor după indicații precise. Nu se foloseste focul nici procesarea de nici un fel. Produsele sunt pregatite prin amestecarea mai multor ingrediente, in prealabil congelate. Dificultatea în prepararea felurilor de mancare este minima.

Cerințe

– Experienta de lucru: minim 1 an într-o bucătărie sau cofetărie profesională
– Nu este necesara experienta în mediu raw-vegan
– Nu este necesara calificare ca si bucatar
– Atenție la detalii si rapiditate

– Salariu de start 2200 net sau 2500 net, in functie de experienta.
– Grila de crestere: după 3 luni 10% creștere; după încă 3 luni încă 10% creștere; după încă 6 luni 10% creștere
– Masa de pranz se ia împreună cu ceilalți angajați, din partea companiei
– Mediu calm, placut, relaxat