mobile

Menajera/Camerista FRANTA

EBC recruteaza 2 persoane (barbati sau femei) pentru o agentie de curatenie din FRANTA.

Persoanele interesate trebuie sa aiba experienta in domeniu, sa fie autonome si sa se deplaseze cu masina la fiecare client (case si apartamente).

Responsabilități

• Asigura curatenia in case si apartamente;
• Spala geamurile, usile, lustruieste mobilierul conform instructiunilor;
• Asigura spalatul si calcatul rufelor, inclusiv a lenjeriilor de pat;
• Asigura spalatul vaselor;
• Asigura spalatul si curatatul grupului sanitar;
• Asigura ingrijirea plantelor.

Cerințe

• Experienta in domeniu minimum 6 luni;
• Experienta foarte buna in calcatul rufelor;
• Buna conditie fizica;
• Limba franceza nivel conversational – conditie obligatorie;
• Permis de conducere – conditie obligatorie.

Oferte (bonusuri)

• Salariu motivant;
• Suport cazare;
• Masina de serviciu;
• Asistenta de-a lungul intregii misiuni.