mobile

Administrative assistant

Recrutam Administrative assistant pentru unul din clientii nostri, lider in industria betonului, prin furnizarea unei game complete de echipamente.

Responsabilități

  • Redactarea documentelor, intocmirea a diverse rapoarte.
  • Gestionarea documentelor intrate, iesite si a arhivei de documente.
  • Suportul administrativ pentru departamentele de vanzari si office.
  • Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor de afaceri de la sediul firmei.
  • Coordonarea relaţiei cu furnizorii de consumabile, birotică, servicii, întreţinere, curăţenie, curierat.
  • Gestionarea sarcinilor administrative pentru Directorul General: organizare intalniri, organizare evenimente, organizare deplasari;
  • Gestionarea relatiei cu bancile – OP-uri, extrase de cont, plati interne si externe, modificari in societate;
  • Oferirea de suport pentru departamentul de Contabilitate;
  • Gestionarea relatiei cu societatile de leasing, brokerul de asigurari CASCO, RCA;
  • Gestionarea relatiei cu Medicina Muncii, PSI, Securitatea in munca, RSVTI (ISCIR)
  • Operarea in Ciel a facturilor de vanzare, facturilor de achizitie, incasarilor bancare.
  • Verifica corectitudinea stocului de piese, dar si a tuturor documentelor intocmite de catre departamentul de vanzari.

Cerințe

  • Studii superioare finalizate/in curs
  • Cunostinte de tip Office (Word, Excel, Outlook, Powerpoint);
  • Cunoștințe bune de limba engleza scris/vorbit;
  • Cunostinte minime de contabilitate, financiar si administrativ;
  • Atentie la detalii;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj;

Oferte (bonusuri)

  • Mediu de lucru placut
  • Program de 8 ore de luni – vineri
  • Salariu fix + Bonus semestrial
  • Masina oferita de companie